^Наверх

Ближайшие события

Июль
27

07.27.2019 - 07.26.2019

Авг
3

08.03.2019

Авг
9

08.09.2019 - 08.10.2019

Авг
9

08.09.2019 - 08.10.2019

Авг
23

08.23.2019 - 08.25.2019

Всякое

Форпост

В Ролендарь http://rpg.in.ua/rolendar добавлен фестиваль Форпост. На этот раз фестиваль впервые пройдет в Аккермане, в Белгород-Днестровской крепости, Одесская область. Даты проведения 28-30 июля 2017 года.
Группа мероприятия Вконтакте: https://vk.com/forpostfest

“Форпост” - фестиваль середньовічної культури, котрий переносить своїх відвідувачів у добу відважних лицарів та прекрасних дам. Відвідувачі фестивалю мають можливість побачити справжні середньовічні повноконтактні бої, навчитися танцювати старовинні танці під несамовиті ритми “живих” волинок та барабанів, випробувати себе у стрільбі з лука, придбати сувенір на ярмарку майстрів, або виготовити його власноруч, та смачно поїсти в одній з числених середньовічних вуличних харчівень. 
Зародився “Форпост” у 2003 році на Хмельниччині, в селищі Меджибіж, на території Меджибізької фортеці. В 2011 році “Форпост” вперше відбувся на території Кам`янець-Подільської фортеці і з тих пір став основною подією, на котру в древній Кам`янець щороку з’їжджаються тисячі туристів з усіх куточків України та з-за кордону. 
28-30 липня “Форпост” вперше відбудеться на території Акерманської фортеці у місті Білгород-Дністровський Одеської області. 
Організатори запевняють, що цей фестиваль буде наймасштабнішим за усі попередні. 
Вперше у фестивалі беруть участь бійці української збірної з повноконтактного середньовічного бою в титулі Чемпіонів світу, який вони вибороли 1 травня цього року на Чемпіонаті світу у Барселоні, Іспанія. Тож на арену Акерманської фортеці вийдуть найсильніші у світі бійці і покажуть свою майстерність та витривалість як у поєдинках “один на один”, так і в масових групових боях. 
Ще одним цікавим дійством буде лицарське кінне шоу, за участю “Каретного двору” (м. Львів) та військово-історичної дружини “Чорна галич”(м. Львів). 
Також, вже традиційним для всіх фестивалів “Форпост” є зліт байкерів, який відбувається під назвою “Мото-Форпост”. Адже байкери - це сучасні лицарі доріг, у котрих, так само як і у середньовічних лицарів, в крові - дух романтики, свободи, і пригод. В програмі мото-зльоту виставка ретро-техніки, проїзд мотоколони, байкерські конкурси та розваги і справжня байкерська музика. Організаторами “Мото-Форпосту” виступають “Хмельницька асоціація мотоциклістів” (м. Хмельницький) та клуб “Motor life” (м. Одеса). 
Крім того, в рамках фестивалю відбудеться великий фолк-концерт та нічна етно-дискотека. 
Отже, якщо ви прагнете нових незабутніх вражень, ви мусите відвідати наймасштабніший середньовічний фестиваль України - “Форпост” в місті Білгород-Дністровський, на території Акерманської фортеці.